ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2016/2017 20 - 06 - 2017

     Dnia 20 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Po Mszy Świętej, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz, a o piękną oprawę zadbał pan Andrzej Gicala i s. Agnieszka, miał miejsce krótki montaż słowno- muzyczny przygotowany przez grupę Starszaków. Dzieci wspominały chwile mile spędzone w przedszkolu, a także dziękowały paniom nauczycielkom i pracownikom za beztrosko i wesoło spędzone lata dzieciństwa. Następnie grupa Średniaków pięknymi wierszami pożegnały dzieci odchodzące z przedszkola. Po wspólnie zaśpiewanej piosence „Idę sobie” siostra Sylwia wraz z Radą Rodziców i paniami nauczycielkami rozdała Przedszkolakom dyplomy i drobne upominki.
     Na zakończenie wyświetlono prezentację przygotowaną przez rodziców i dzieci z grupy najstarszej, która kończy w tym roku edukację przedszkolną. Można było zobaczyć zdjęcia naszych Serduszek z różnych uroczystości w ciągu całego pobytu w przedszkolu począwszy od ślubowania. Prezentacja zawierała też nagrania w których dzieci odpowiadały na pytania takie jak: „jaki jest twój ulubiony dyżur w przedszkolu?” czy „jakie jest twoje najlepsze wspomnienie przedszkolne?”

     Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tej uroczystości i życzymy słonecznych i rodzinnych wakacji, a dzieciom z grupy najstarszej samych piątek i szóstek w szkole!

 

ZAPRASZAMY DO GALERII