Z NAMI BEZPIECZNIEJ 21 - 06 - 2017

     W środę 21.06.2017 r. dzieci z przedszkola wzięły udział na Palcu Kazimierza Wielkiego, w pikniku pod hasłem ”Z nami bezpieczniej”, zorganizowanym przez Komendę Powiatową w Brzesku. 
     Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji dla najmłodszych m.in.: pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, pokazy pierwszej pomocy i symulator dachowania. Przeprowadzili również wśród wszystkich zebranych przedszkoli turniej wiedzy o bezpieczeństwie. Nasze przedszkole reprezentowała grupa starszaków, która wykazała się wszechstronną wiedzą.
Przedszkolacy obejrzeli również przedstawienie o zasadach bezpieczeństwa w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.
     Po tak pełnym w atrakcje przedpołudniu spacerkiem wrócili do przedszkola gdzie czekała na nich pyszna kiełbaska z grilla.
 

 

GALERIA