Urodzinki w grupie Promyczków 14 - 06 - 2017

     W dniu 14.06.17  w naszym przedszkolu czerwcowo-wakacyjne urodzinki obchodziły dzieci z grupy „Promyczków”.Świętowali: Stasiu, Michałek K., Lenka J., Szymon, Zosia Ku., Ania, Kacper C.
     W tym szczególnym dniu uroczystość zaczęła się od modlitwy w kaplicy za dzieci oraz ich rodziny. Jubilatom zostały wręczone prezenty, laurki a koledzy i koleżanki składali życzenia . Wspólnie zaśpiewali „Sto lat”.  Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy ruchowe ze śpiewem pt. „Figury”, „Niedźwiedź”, „Żabki”, „Opalamy brzuszki” oraz „Leci komar”.
     Następnie dzieci zajęły miejsca przy stolikach, po czym solenizanci dmuchali świeczki, które znajdowały się na pysznych galaretkach oraz wymyślali swoje życzenia. Po zjedzeniu deseru nastąpiło częstowanie dzieci z grupy cukierkami przyniesionymi przez jubilatów.
 

Zapraszamy do galerii