Urodzinki u Aniołków 05 - 06 - 2017

     Czerwcowo- wakacyjne urodziny w grupie Aniołków świętowałi Kasia, Kaja, Jędrzej, Mateusz, Kamila, Ania, Damian, Ksawery, Dominik i Artur.
Ostatnie już w tym roku urodzinki rozpoczęliśmy modlitwą za jubilatów i ich rodziny. Dzieci z wielką radością przyjmowali życzenia, uściski i prezenty w tym szczególnym dla siebie dniu. Nie zabrakło także zabaw do wesołych piosenek, tj. Stonoga, Mam Chusteczkę Haftowaną, Krasnoludek, Jagódki, jak również tańca Kaczuszek i zabaw z kolorowymi balonami.
     Po wesołych tańcach, jak każe urodzinowy zwyczaj, Jubilaci zdmuchnęli świeczki i wspólnie z kolegami i koleżankami zajadali smaczne galaretki owocowe.
     O dzisiejszych Jubilatach i ich rodzinach będziemy pamiętać w modlitwie.Szkoda, że to ostatnie już urodzinki w tym roku szkolnym....
 

Zapraszamy do galerii: