RODZICE DZIECIOM "KOT W BUTACH" 08 - 06 - 2017


          W piątek 2.06.2017 r. zgodnie z tradycją odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Dziecka przygotowane przez rodziców dla swoich pociech z naszego przedszkola.
          Rodzice przedstawili bajkę pt. „Kot w butach”. Wykazali się wspaniałymi umiejętnościami aktorskimi. Przyodziani w piękne stroje przenieśli wszystkie dzieci w spaniały świat bajki. Cudownemu występowi towarzyszyły również ciekawe efekty specjalne oraz rekwizyty. Wszyscy obecni zostali oczarowani pełną humoru fabułą oraz grą aktorską, która wywołała gromkie brawa. Nie obyło się również bez poczęstunku dla dzieci, które skosztowały pysznych babeczek oraz lodów.
         Dziękujemy z całego serca wszystkim rodzicom za zaangażowanie  oraz wspaniałe przygotowanie przedstawienia.

Szczególnie  dziękujemy:

p. Sylwii  Odroń  - za piękną scenografię
p. Ksienii Brala – za pyszne muffinki i weselny tort
p. Kamilowi Pabian – wyjątkową królewską karetę
p. Andrzejowi Gicala za pomoc od strony muzycznej
oraz  Radzie Rodziców za ufundowanie lodów
oraz wszystkim aktorom za niezapomniane próby. 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII