Czerwcowe urodziny w grupie Serduszek 07 - 06 - 2017

     07.06.2017 r. w grupie „Serduszek” odbyły się czerwcowo-wakacyjne urodzinki.
Życzenia w tym dniu przyjmowali: Iga, Klara, Dawid i Szymon. Ostatnie już w tym roku urodzinki rozpoczęliśmy modlitwą za jubilatów i ich rodziny. Koledzy po zaśpiewaniu „Sto lat”, przy akompaniamencie jubilatki, grającej na gitarze, wręczyli świętującym prezent i laurkę, następnie wszyscy ustawili się w kolejce, aby złożyć im życzenia. Po tej oficjalnej części przyszedł czas na zabawy. Szczególnie dużo emocji towarzyszyło dzieciom przy pokonywaniu toru przeszkód i przy zabawach z chustą animacyjną.
    Po pełnych radości zabawach przyszedł czas na zdmuchnięcie świeczek przez jubilatów i degustację urodzinowych pucharków, z których w oka mgnieniu zniknęły galaretki.
     Szkoda, że to ostatnie już urodzinki…..
 

GALERIA