Kwietniowe urodziny Szymona w grupie "Aniołków" 09 - 05 - 2017

          Jak co miesiąc, świętowanie urodzinek w grupie Aniołków rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy za solenizanta i jego rodzinę w kaplicy przedszkolnej. Tym razem swoje szóste urodziny obchodził Szymon. Po odśpiewaniu „Sto lat”, złożeniu życzeń, nadszedł czas wspólnej zabawy. Tym razem dzieci sprawdzały swoją zwinność i szybkość. Głośno dopingowały swoich faworytów podczas zabawy w „Gorące krzesła”. Najwięcej szczęścia miała Wiktoria i to ona wygrała tę konkurencję. Równie emocjonująca okazały się zabawy z chustą animacyjną. Na koniec dzieci tańczyły, bawiły się balonami, a wszystko to w rytm piosenek „Fasolek”.  Nasz jubilat zdmuchnął świeczki na swoim urodzinowym pucharku. Na koniec dzieci regenerowały siły jedząc galaretkę i słodkości przyniesione przez Szymona.


ZDJĘCIA Z URODZIN