KONIEC ROKU TUŻ, TUŻ... 24 - 05 - 2017

Wakacje, znów będą wakacje, 
Na pewno mam rację wakacje będą znów!

 
W związku ze zbliżającymi się wakacjami  podajemy najważniejsze informacje:
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego - we wtorek 20 czerwca o godz. 14.30. Rozpoczęcie Mszą Świętą w Kaplicy Sióstr, po niej  akademia oraz pożegnanie starszaków.                                          
  • Dyżur wakacyjny pełnić będziemy  w dn. 3-15 lipca.  ZAPISY NA DYŻUR  u Dyrektora Przedszkola  w dniach 7-8 czerwca.                                                                                                                                                                               
  • Nowy rok szklony zaczynamy 4 września.                                                                                                                                                                                                                           
  • Podpisywanie umów na rok szkolny 2017/2018 w sprawie korzystania z usług Przedszkola  będzie przebiegać zgodnie z harmonogramem:
  
                    07.06.2017r. (środa) godz. 9.00 -16.30   GRUPA ANIOŁKÓW
   
                    08.06.2017r. (czwartek ) godz.  7.30 - 12.00 , 15.00-16.30  GRUPA PROMYCZKÓW
 
       Umowy podpisują również Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną.
       Umowę może podpisać jeden z rodziców lub prawny opiekun.
       Nie podpisanie umowy jest równoznaczne z rezygnacją