Imieniny ks. Proboszcza Wojciecha Wernera 10 - 05 - 2017

        W czwartek 27.04.2017 grupa przedszkolaków, w imieniu wszystkich dzieci i pracowników placówki złożyła życzenia ks. Proboszczowi Wojciechowi Wernerowi, który obchodził swoje imieniny i jubileusz 25- lecia święceń kapłańskich. Dzieci w krótkiej inscenizacji, w wierszach i piosenkach przy akompaniamencie p. Andrzeja, złożyły czcigodnemu Solenizantowi życzenia, oddając Go jednocześnie w opiekę Miłosierdziu Bożemu, Matce Bożej
i patronowi św. Wojciechowi. Przypomniały również chwile sprzed 25 lat, kiedy to ks. Wojciech doświadczył łaski kapłaństwa i objął ciężką, pełną poświęceń drogę, w której cały czas towarzyszy Mu Jezus Chrystus. Do tych życzeń dołączyła się również przedstawicielka Rady Rodziców.
        Po części artystycznej nie zabrakło kwiatów i upominków. Nasz gość był bardzo wzruszony, serdecznie podziękował wszystkim za pamięć i poczęstował zebranych słodkościami. Nasz Gość, nie przyszedł do nas sam – przybył ze swoim Patronem, św. Wojciechem, a dokładnie z Jego relikwiami. Dlatego też na koniec naszego spotkanie krótką modlitwą poleciliśmy się opiece Świętego i ucałowaliśmy relikwie. Dopełnieniem obchodów imienin i jubileuszu kapłaństwa Ks. Wojciecha była Msza Św. 30.04.2017 r., w której społeczność przedszkolna polecała wszystkie Jego sprawy, prosząc Pana Boga o zdrowie i potrzebne łaski na każdy dzień.


ZDJĘCIA Z IMIENIN