W karnawale same bale 05 - 03 - 2017

     Karnawał to czas pełen muzyki i zabawy. Ważną częścią tej miłej tradycji są bale karnawałowe podczas, których bawią się zarówno dzieci jak i dorośli. Tak też było i w naszym przedszkolu.
     W dniu 25.02.2017 r. w Sali Teatralnej przy Parafii Miłosierdzia Bożego zagościło wiele kolorowych postaci. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem oraz siostry i panie przebrani byli za bohaterów różnych bajek. Tego dnia można było spotkać królewny, księżniczki, rycerzy, piłkarzy, Kubusia Puchatka, Spider –Mana, Myszkę Miki, Indiankę, kowbojki, różne dzikie i domowe zwierzątka oraz wiele innych ciekawych postaci. Niektóre osoby było trudno rozpoznać.
     Oczywiście bal karnawałowy nie mógłby się odbyć bez muzyki. Na tę wyjątkową okazję do prowadzenia przedszkolnego balu zostali zaproszeni wodzireje z Zakopanego.Podczas wspólnych tańców i pląsów wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników mimo chwilowego zmęczenia. W przerwie czas umilał słodki poczęstunek, z kolei Pan Wodzirej zabawiał dzieci muzycznymi zagadkami. Wśród innych konkursów było przeciąganie liny oraz konkurencje z chustą animacyjną. Nie obyło się również bez zdjęć grupowych. Każda grupa przedszkolna wraz ze swoimi rodzicami oraz siostrami i paniami pozowała przed obiektywem fotograficznym. Po kilku chwilach odpoczynku muzyka ponownie porwała wszystkich do tańca w rytm znanych piosenek, w tym także piosenek religijnych. Na koniec zabawy karnawałowej dzieci otrzymały drobne upominki.
     Bal umożliwił naszym wychowankom, ich rodzinom oraz wychowawcom spędzenie czasu w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzach. Zabawie towarzyszyły niesamowite emocje. Z pewnością będą to niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.
     Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ofiarowane napoje i wsparcie tej uroczystości  oraz tym wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy strojeniu sali na bal karnawałowy oraz za jej sprzątanie po jego zakończeniu. Dodatkowo chcemy podziękować dzieciom i ich rodzicom za przybycie i przygotowanie pięknych balowych strojów.


ZDJĘCIA Z BALU