Gratulacje dla Julki 17 - 03 - 2017

      Mamy zaszczyt poinformować, że do naszego przedszkola przyszła radosna informacja o tym, iż jedna  dziewczynka, która brała udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zimowe inspiracje”, zorganizowanym przez Przedszkole Specjalne nr 2 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży w Dąbrowie Górniczej - zajęła III miejsce, w kategorii dzieci starsze 5-6 latki .
      Jest nią Julka G. z grupy Promyczków, która  pod kierunkiem pani Teresy przygotowała pracę wysoko ocenioną przez jury konkursu. By uczcić to niesamowite wydarzenie, Julcia wspólnie z mamą upiekła przepyszne  ciasto, którym poczęstowała dzieci z  grupy, siostry  i  panie. 
     Serdecznie gratulujemy Juleczce i czekamy na kolejne rozstrzygnięcia  konkursów, w których dodajmy licznie uczestniczą nasi wspaniali przedszkolacy.


ZDJĘCIA