"Aniołkowe" urodzinki 15 - 02 - 2017

15 lutego 2017r., w środę, grupa Aniołków świętowała szóste urodziny Elizy, Kuby i Olka oraz piąte urodziny Nataszy i Leona. Świętowanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy za jubilatów i ich rodziny w kaplicy przedszkolnej. Po zaśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, dzieci wręczyły solenizantom prezenty i laurkę oraz złożyły im życzenia. Wreszcie nadszedł czas na wspólną zabawę! I tym razem nie mogło zabraknąć ulubionych zabaw dzieci: „Krętą ścieżką” i „Dwóm tańczyć się zachciało”. Dzieci dały też upust swojej energii podczas zabaw z chustą animacyjną i balonami. Później chłopcy zamienili się w fryzjerów i czesali dziewczynkom fryzury, a potem role się odwróciły. Zmęczeni zabawami, dzieci zasiadły do wspólnego stołu. Nasi jubilaci zdmuchnęli świeczki na urodzinowych pucharkach. Wszyscy delektowali się pyszną, urodzinową galaretką. A my już z niecierpliwością oczekujemy kolejnych rodzinek!


ZDJĘCIA Z URODZIN