"Serduszka" na zajęciach w RCKB w Brzesku 30 - 01 - 2017

Dzieci z grupy Serduszek 27 stycznia udały się na kolejne zajęcia do Regionalnego Centrum Kulturalno- Bibliotecznego w Brzesku. Podczas tego zimowego spotkania w Bibliotece przedszkolaki utrwalały wiadomości na temat aktualnej pory roku, rozwiązując zagadki, uczestnicząc w turnieju prawda- fałsz, dopasowując ślady do ich właścicieli, jak również rozpoznając ptaki i zwierzęta na kolorowych obrazkach. Nie zabrakło pomysłowych zabaw z gazetą, dzięki której dzieci jeździły jak na nartach, lepiły i rzucały śnieżnymi gazetowymi kulami, a także pełnej emocji zabawy w śnieżycę przy pomocy chusty animacyjnej. Pełne wrażeń po radosnych zabawach dzieci wróciły do przedszkola na smaczny obiad. Dziękujemy za ciekawe zajęcia i już nie możemy doczekać się następnych.


ZDJECIA Z POBYTU W BIBLIOTECE