Przedstawienie Jasełkowe w przedszkolu "Cypisek" 29 - 01 - 2017

W piątek 27.01.2017 r. grupa „Promyczków” i „Aniołków” udała się do Prywatnego Przedszkola „Cypisek” w Brzesku, na przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z tamtejszej placówki.
          Przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Żabki” w kolorowych, świątecznych strojach zaprezentowały ciekawy program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, tańców, układów instrumentalnych i śpiewu kolęd – dodajmy również w języku angielskim. Po tak bogatym w niespodzianki przedstawieniu, mali artyści wręczyli zebranym gościom słodkie upominki i symboliczne serca. Gratulujemy pomysłowości oraz wytrwałości w przygotowaniach do występu. Mamy również nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się w tak miłym gronie.

ZDJĘCIA Z "CYPISKA"