Pożegnanie Siostry Zuzanny 29 - 01 - 2017

W piątek 27.01.2017 r. wszystkie dzieci wraz z całym personelem zebrały się w jednej sali, by pożegnać  Siostrę Zuzannę, która już wkrótce opuści Brzesko, by rozpocząć nowy etap wypełniania swojego powołania.
    Dzieci słowami wierszy i piosenki podziękowały Siostrze za mile spędzony czas, cierpliwość, uśmiech i dobre słowa. Wręczyły również własnoręcznie wykonaną laurkę, która ma zawsze przypominać  czas spędzony wśród nich.
    Do życzeń dołączyli się również s. Sylwia oraz cały personel, który  zaśpiewał pożegnalną piosenkę.
Dziękujemy Siostro za dobro, które wniosłaś do naszego życia, powierzamy Cię w modlitwie Panu Bogu i mamy nadzieję, że przy każdej sposobności będziesz nas odwiedzać.

ZDJĘCIA Z PRZEBIEGU POŻEGNANIA