KWIETNIOWE URODZINKI 30 - 04 - 2016

W dniach 19.04 (wtorek), 21.04. (czwartek) oraz 28.04 (czwartek), odbyły się w naszym przedszkolu kwietniowe urodzinki.
Życzenia, w tych dniach składaliśmy:
 
w grupie I „Promyczków”: Adzie i Lenie Kw grupie II „Aniołków dobrych uczynków”: Lenie, Izabeli oraz Szymonowi

w grupie III „Serduszek”: Asi, Hani, Kalince, Natalii, Mateuszowi i Kamilowi.

We wszystkich grupach urodzinki rozpoczęły się wspólną modlitwą za jubilatów i ich rodziny, po czym nadszedł czas na życzenia, uściski, laurki i prezenty. Świetną zabawę dopełniły zabawy ruchowe: „Jedzie pociąg”, „Labada”, „Woogie boogie”, „Stonoga”, „Krasnoludek”, „Kaczuszki”, zabawy z chustą animacyjną oraz szalona konkurencja „ Gorące krzesła”. Całość zamknęła ceremonia zdmuchiwania świeczek i kosztowanie smakowitych, kolorowych galaretek. Mamy nadzieje, że wszystkie składane życzenia się już wkrótce się spełnią, a my już odliczamy dni do następnych majowych i czerwcowych urodzinek.


ZDJĘCIA Z URODZINEK