Kwietniowe urodzinki w grupie I i II 10 - 05 - 2015

Dnia 14.04.2015 r. w grupie „Serduszek”, a dokładnie tydzień później w grupie „Aniołków dobrych uczynków” odbyły się kwietniowe urodzinki.

W grupie II swoje święto obchodzili:

• Natalka,
  • Hania,
  • Joasia,
  • Kalinka,
  • Mateuszek
  • Kubuś,

a w grupie najmłodszej
życzenia składaliśmy:

• Lenie,
  • Izie,
  • Nikoli,
  • Szymkowi,
  • Olkowi.

Uroczystość w obu grupach zaczęła się od wspólnej modlitwy za jubilatów i ich rodziny, po czym tradycyjnie dzieci odśpiewały „Sto lat”, wręczyły laurki, upominki oraz złożyły wszystkim świętującym w tym dniu przedszkolakom życzenia urodzinowe. Po tej części rozpoczęły się wspólne zabawy ruchowo- ilustracyjne: „Krasnoludek”, „Kaczuszki”, „Różyczka”, „Pingwin”, „Pociąg”, „Woogie Boogie”, oraz tańce do piosenek dziecięcych z chusteczkami i balonami. Wspólne zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wiele uśmiechu i humoru, który stał się jeszcze większy, gdy nadszedł czas na pyszny poczęstunek przywieziony przez panie z kuchni - kolorowe galaretki z bitą śmietaną. Zanim jednak dzieci zaczęły kosztować te słodkości, jubilaci zdmuchnęli świeczki, myśląc o swoich marzeniach . Mamy nadzieję, ze życzenia wszystkich jubilatów się spełnią, a my już czekamy na kolejne wiosenne urodzinki.

Poniżej prezentujemy galerię fotografii z dziecięcych uroczystości: