Imieniny Księdza Proboszcza 15 - 05 - 2015

Dnia 24.04.2015 r. do naszego przedszkola zaprosiliśmy ks. Proboszcza Wojciecha Wernera. Przedszkolami zrobiły Mu niespodziankę z okazji imienin i przygotowały dla Niego uroczystą akademię pod kierownictwem p. Katarzyny.

Akademia na imieniny księdza proboszcza

Mali artyści wspaniałą grą aktorską, wzbogaconą pięknymi strojami przybliżyli historię Św. Wojciecha - który swoim świadectwem dawał przykład wielkiego poświęcenia i oddania.

Żywot św. Wojciecha - akademia w przedszkolu

Na spotkaniu nie zabrakło też, kwiatów, upominków i życzeń płynących prosto z serca od małych przedszkolaków, Siostry Dyrektor Renaty i pań z Rady Rodziców. Wszyscy zapewniliśmy ks. Proboszcza, że w dniu 26.04.2015 r. w kościele podczas Mszy Św. będziemy polecać wszystkie Jego sprawy, prosząc P. Boga o potrzebne łaski na każdy dzień.

Nasz gość był bardzo wzruszony, serdecznie podziękował wszystkim za pamięć i poczęstował słodkimi cukierkami.
 

Akademia z okazji imienin ks. Proboszcza