Absolwenci czytają bajkę 10 - 05 - 2015

W środę 22.04.2015 r. gościliśmy w naszym przedszkolu zeszłorocznych absolwentów - obecnie uczennice integracyjnej klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im, I. Łukasiewicza w Brzesku: Anię J., Anię S., i Kingę G., które przybyły do nas, by trochę powspominać, opowiedzieć o nowych obowiązkach w szkole i przeczytać koleżankom i kolegom baśń „Królewna Śnieżka”- włączając się tym samym do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Na koniec spotkania przedszkolaki zaprosiły naszych gości do zabaw ruchowych i wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Wspólne zdjęcie przedszkolaków i pierwszoklasistów

My z naszej strony gratulujemy naszym absolwentkom, że tak szybko i pięknie opanowały umiejętność czytania, która pozwoli im rozszerzać horyzonty wiedzy o całym świecie i życzymy samych dobrych ocen w szkole.
 

Tak przebiegały odwiedziny pierwszoklasistów: